CEE Sustainable Finance Summit

CEE Sustainable Finance Summit

O projekcie

CEE Sustainable Finance Summit, odbywający się w formule hybrydowej w dniach 15-19 maja 2023 w Pradze, to największe specjalistyczne wydarzenie skupiające się na zrównoważonym rozwoju w sektorze finansów i biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE). Jego celem jest pobudzenie dyskusji o możliwościach, jakie całemu regionowi oferują zrównoważone finanse. Z przyjemnością informujemy, że Instytut Reform został partnerem wydarzenia.

CEE Sustainable Finance Summit jest organizowany przez szereg partnerskich organizacji z regionu CEE, angażując osoby decyzyjne z sektora prywatnego, finansów, administracji publicznej, jak i ekspertów z różnych dziedzin, w dyskusje na temat wykorzystania potencjału zrównoważonych finansów. Wydarzenie ma na celu zaprezentowanie najlepszych praktyk w biznesie i finansach, oferując dostęp do zróżnicowanej grupy ekspertów i praktyków zajmujących się Europejskim Zielonym Ładem, Pakietem Fit for 55 i agendą zrównoważonego finansowania (w tym Taksonomią UE, SFDR, CSRD i zielonymi obligacjami).

Więcej informacji, w tym dotyczących rejestracji oraz agendy wydarzenia, znajduje się na stronie #CEESummit2023: CEE Sustainable Finance Summit. Zapraszamy również do obserwowania aktualności na profilu Sustainable Finance Summit na Linkedin.

Mobile_Banner_600_×_500_px_CEE_SUMMIT.png